Tabliczki grawerowane. Oferta platformy zakupowej Megima

Poza pośrednictwem w sprzedaży artykułów biurowych i gadżetów reklamowych, w ofercie platformy zakupowej Megima znajdziesz również tabliczki grawerowane. Te wykonujemy przy wykorzystaniu najlepszych technik grawerskich – komputerowych i laserowych. Wiemy, że tylko w taki sposób oddamy w ręce naszych Klientów tabliczki grawerowane najwyższej jakości.

Materiały, z których korzystamy uodparniają tabliczki grawerowane na zarysowania, pęknięcia i odkształcenia, a technologie użyte podczas ich produkcji gwarantują wysokie walory estetyczne. W ten sposób zapewniamy trwałość tabliczek grawerowanych i ich odporność na niekorzystne warunki. Unikanie korzystania z gotowych wzorów sprawia, że nasze produkty są oryginalne i doceniane przez każdego Klienta.

Niezależnie od rozmiaru tabliczki, grawer powstaje z najwyższą starannością i dokładnością co do milimetra, a w zależności od potrzeb Klienta produkt wykonujemy z:

  • laminatów,
  • blachy,
  • metali odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Czego potrzebujemy do stworzenia tabliczki grawerowanej?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, podasz dane, które mają pojawić się na tabliczce, określisz styl czcionki, który Cię interesuje, a nasi grawerzy, z pomocą lasera lub rozwiązań komputerowych przygotują idealne odzwierciedlenie Twoich oczekiwań w postaci gotowego do użytku produktu.

Nasza oferta skierowana jest do małych przedsiębiorstw, dużych firm i indywidualnych Klientów. Siedziba Megima znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim, ale jeśli interesuje Cię kontakt pośredni, skorzystaj z numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.