Studium przypadków

Naszą filozofię działania odzwierciedla stwierdzenie „ Nie ma rzeczy niemożliwych”, stąd bardzo chętnie realizujemy nieszablonowe zadania stawiane przez naszych klientów. Projekty, które zostały już przez nas zrealizowane są najlepszym dowodem na słuszność powyższych zdań. Ogranicza nas tylko wyobraźnia naszych klientów.

Jeden z klientów dał nam nietypowe zadanie, które polegało za zorganizowaniu 6 Chłodziarek wybranej marki z dostawą do magazynu klienta.

Czytaj więcej

Jeden z klientów zgłosił zapotrzebowanie na kilkadziesiąt porcelanowych talerzy. Dostawa odbyła się w ciągu 2 dni

Czytaj więcej

Na potrzeby klientów świadczymy usługę kompletacji. Dostarczamy np. sznurek w odcinku 4m poprzez cięcie sznurka 250m czy kompletujemy rękawice nitrylowe po 4 szt, które standardowo pakowane są po 100 szt.

Czytaj więcej

Duża firma produkcyjna wykorzystywała w swoim zakładzie system zarządzania produkcją 5S. Otrzymaliśmy zadanie, żeby znaleźć sposób na możliwość prezentowania dużej porcji informacji drukowanej na około 20 kartkach formatu A4 przy danym stanowisku pracy w części produkcyjnej.

Czytaj więcej

3 lata temu staraliśmy się pozyskać dużą firmę produkcyjną. Starania działu handlowego były długotrwałe i niestety nieskuteczne. Nadarzył się jednak moment, w którym firma miała problem i postawiła nam ultimatum: „Jeśli dostarczycie nam cały czerwony mechanizm skoroszytowy włącznie z elementem metalowym – zostaniecie naszym dostawcą.”

Czytaj więcej

Dla jednego z dużych koncernów realizujemy funkcję zewnętrznego biura zakupowego. Ze względu na to, że procedura rejestrowania dostawców w tym koncernie jest dość czasochłonna i niejednokrotnie wymaga zgody centrali, zlokalizowanej za granicą.

Czytaj więcej