Skontaktuj się z nami

Megima Adrian Męczyński

ul. Honorowych Dawców Krwi 32
87-134 Zławieś Mała

 

Biuro Handlowe, Dostawy

Zławieś Wielka 6
87-134 Zławieś Wielka
Tel. +48 667 921 643

 
Adrian Męczyński

Adrian Męczyński

WŁAŚCICIEL

+48 601 309 400

adrian@megima.pl

 

 

Masz pytania? Napisz do nas! Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Imię i nazwisko:*
Nazwa firmy:
E-mail:*
Numer telefonu:
Zapytanie:
Kod bezpieczeństwa:

 

Możesz również skontaktować się bezpośrednio z jednym z naszych pracowników:

 

Mateusz Rapicki

LOGISTYKA

+48 515 348 301

Andrzej Kozieł

HANDLOWIEC

+48 516 240 196

andrzej.koziel@megima.pl

Anna Męczyńska

FINANSE

+48 667 300 895

anna@megima.pl

Bartosz Męczyński

HANDLOWIEC

+48 601 283 680

bartek@megima.pl

Daniel Majka

HANDLOWIEC

+48 782 527 908

daniel.majka@megima.pl

Agnieszka Bielawska

HANDLOWIEC

+48 667 921 643

agnieszka.bielawska@megima.pl

Krzysztof Szczerbicki

HANDLOWIEC

+48 783 527 908

krzysztof.szczerbicki@megima.pl

Adam Wiśniewski

LOGISTYKA

+48 601 342 180

adam.wisniewski@megima.pl

Magdalena Socha

LOGISTYKA

+48 667 921 644

magazyn@megima.pl

Przemysław Karczewski

LOGISTYKA

+48 667 921 644

przemyslaw.karczewski@megima.pl

Alicja Łaszewska

HANDLOWIEC

+48 601 228 778

alicja.laszewska@megima.pl

Piotr Gawarkiewicz

LOGISTYKA

+48 661 132 866

piotr.gawarkiewicz@megima.pl

Mirosław Mazerski

LOGISTYKA

magazyn@megima.pl

Arkadiusz Ott

LOGISTYKA

arek.ott@megima.pl

Monika Montewska

KUPIEC

+48 667 921 322

monika.montewska@megima.pl