Studium przypadków

LODÓWKI POTRZEBNE NA JUŻ…

Jeden z klientów dał nam nietypowe zadanie, które polegało za zorganizowaniu 6 Chłodziarek wybranej marki z dostawą do magazynu klienta.

29 kwietnia 2016
PORCELANOWE TALERZE

Jeden z klientów zgłosił zapotrzebowanie na kilkadziesiąt porcelanowych talerzy. Dostawa odbyła się w ciągu 2 dni

29 kwietnia 2016
MODYFIKACJA OPAKOWAŃ ZBIORCZYCH

Na potrzeby klientów świadczymy usługę kompletacji. Dostarczamy np. sznurek w odcinku 4m poprzez cięcie sznurka 250m czy kompletujemy rękawice nitrylowe po 4 szt, które standardowo pakowane są po 100 szt.

29 kwietnia 2016
5S I POTRZEBA PREZENTOWANIA INFORMACJI

Duża firma produkcyjna wykorzystywała w swoim zakładzie system zarządzania produkcją 5S. Otrzymaliśmy zadanie, żeby znaleźć sposób na możliwość prezentowania dużej porcji informacji drukowanej na około 20 kartkach formatu A4 przy danym stanowisku pracy w części produkcyjnej.

29 kwietnia 2016
CZERWONY MECHANIZM SKOROSZYTOWY NA TARGI

3 lata temu staraliśmy się pozyskać dużą firmę produkcyjną. Starania działu handlowego były długotrwałe i niestety nieskuteczne. Nadarzył się jednak moment, w którym firma miała problem i postawiła nam ultimatum: „Jeśli dostarczycie nam cały czerwony mechanizm skoroszytowy włącznie z elementem metalowym – zostaniecie naszym dostawcą.”

29 kwietnia 2016
DROBNE ZAKUPY DLA DUŻYCH KONCERNÓW

Dla jednego z dużych koncernów realizujemy funkcję zewnętrznego biura zakupowego. Ze względu na to, że procedura rejestrowania dostawców w tym koncernie jest dość czasochłonna i niejednokrotnie wymaga zgody centrali, zlokalizowanej za granicą.

29 kwietnia 2016